Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Szukaj nas na

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Przeczytaj także:

Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który dla części naszych zawodników kończy się we wrześniu lekkoatletycznymi Mistrzostwami Europy osób z zespołem Downa.

 

Trenujemy kilka razy w tygodniu, ale nie zamykamy się w hali lekkoatletycznej, bo siła i wytrzymałość potrzebują wielu bodźców. W bieżącym okresie przygotowawczym postanowiliśmy częściej pokazywać się na imprezach masowych i dobrze zorganizowanych kameralnych eventach sportowych. Chcemy, aby nasi zawodnicy współzawodniczyli z osobami w pełni sprawnymi. To jeden z naszych nadrzędnych celów szkoleniowych.  

 

 

 

W minioną sobotę postanowiliśmy pojawić się w Starej Miłośnie i wystartować w pierwszej rundzie jesiennych biegów górskich w ramach Wesołych Biegów Górskich organizowanych przez Team 360. To bieg terenowy odbywający się na 2km, bogatej w trudne podbiegi pętli. Zawodnicy mieli do dyspozycji kilka dystansów biegowych mogli bowiem wybrać start na jednej trzech lub pięciu pętlach. Organizatorzy zatroszczyli się również o „kijkarzy’, bo w ramach imprezy do dyspozycji były dwa dystanse Nordic Walking.

 

 

 

 

Traktując strat jako wyzwanie i nowe doświadczenie zdecydowaliśmy, że nasi zawodnicy zaprezentują się na najkrótszych dystansach.

 

Bieg był trudny, mocno interwałowy z trzema solidnymi podbiegami. Zawodnicy musieli się wykazać zdolnością rozkładania sił, wolą walki i przede wszystkim dobrą wytrzymałością. Wszyscy perfekcyjnie zrealizowali założenia startowe, a przy tym świetnie się bawili.

 

 

 

Wesołe Biegi Górskie w wydaniu jesiennym i zimowym to doskonałe miejsce na budowanie podstaw lekkoatletycznych. Jeszcze tam wrócimy !!!

 

Po pierwszej rundzie jesiennej Wesołych Biegów Górskich sytuacja w tabeli przedstawia się następująco:
 
NW2 (Nordic Walking - 1 pętla)
 
NW2 Karolina Wójcik
5/Open 1/K14 2/Open Kobiety
 
G2 (Bieg - 1pętla)
 
G2 Kobiety
Magda Dąbrowska
16/Open 1/K20 6/Open Kobiety
Bogna Kransodębska
19/Open 1/K18 7/Open Kobiety
Wiktoria Potapczuk
22/Open 2/K20 10/Open Kobiety
Aniela Domańska
23/Open 2/K14 11/Open Kobiety
 
G2 Panowie
Szymon Wronka
10/Open 1/M14 5/Open Panowie
Mikołaj Woźniak
11/Open 1/M20 7/Open Panowie
Tomasz Górski
12/Open 2/M20 8/Open Panowie
Jakub Owczarczuk
17/Open 3/M20 11/Open Panowie
i najmłodszy z naszych
Przemysław Górski
13/Open 1/M60 9/Open Panowie
 
#GO4WIN

Wesołe Biegi Górskie

29 listopada 2022

Napisz do nas

klub@go4win.org

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Zgłoś udział w treningu próbnym