Zgłoś udział w treningu próbnym

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Napisz do nas

klub@go4win.org

29 listopada 2022

Wesołe Biegi Górskie

Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który dla części naszych zawodników kończy się we wrześniu lekkoatletycznymi Mistrzostwami Europy osób z zespołem Downa.

 

Trenujemy kilka razy w tygodniu, ale nie zamykamy się w hali lekkoatletycznej, bo siła i wytrzymałość potrzebują wielu bodźców. W bieżącym okresie przygotowawczym postanowiliśmy częściej pokazywać się na imprezach masowych i dobrze zorganizowanych kameralnych eventach sportowych. Chcemy, aby nasi zawodnicy współzawodniczyli z osobami w pełni sprawnymi. To jeden z naszych nadrzędnych celów szkoleniowych.  

 

 

 

W minioną sobotę postanowiliśmy pojawić się w Starej Miłośnie i wystartować w pierwszej rundzie jesiennych biegów górskich w ramach Wesołych Biegów Górskich organizowanych przez Team 360. To bieg terenowy odbywający się na 2km, bogatej w trudne podbiegi pętli. Zawodnicy mieli do dyspozycji kilka dystansów biegowych mogli bowiem wybrać start na jednej trzech lub pięciu pętlach. Organizatorzy zatroszczyli się również o „kijkarzy’, bo w ramach imprezy do dyspozycji były dwa dystanse Nordic Walking.

 

 

 

 

Traktując strat jako wyzwanie i nowe doświadczenie zdecydowaliśmy, że nasi zawodnicy zaprezentują się na najkrótszych dystansach.

 

Bieg był trudny, mocno interwałowy z trzema solidnymi podbiegami. Zawodnicy musieli się wykazać zdolnością rozkładania sił, wolą walki i przede wszystkim dobrą wytrzymałością. Wszyscy perfekcyjnie zrealizowali założenia startowe, a przy tym świetnie się bawili.

 

 

 

Wesołe Biegi Górskie w wydaniu jesiennym i zimowym to doskonałe miejsce na budowanie podstaw lekkoatletycznych. Jeszcze tam wrócimy !!!

 

Po pierwszej rundzie jesiennej Wesołych Biegów Górskich sytuacja w tabeli przedstawia się następująco:
 
NW2 (Nordic Walking - 1 pętla)
 
NW2 Karolina Wójcik
5/Open 1/K14 2/Open Kobiety
 
G2 (Bieg - 1pętla)
 
G2 Kobiety
Magda Dąbrowska
16/Open 1/K20 6/Open Kobiety
Bogna Kransodębska
19/Open 1/K18 7/Open Kobiety
Wiktoria Potapczuk
22/Open 2/K20 10/Open Kobiety
Aniela Domańska
23/Open 2/K14 11/Open Kobiety
 
G2 Panowie
Szymon Wronka
10/Open 1/M14 5/Open Panowie
Mikołaj Woźniak
11/Open 1/M20 7/Open Panowie
Tomasz Górski
12/Open 2/M20 8/Open Panowie
Jakub Owczarczuk
17/Open 3/M20 11/Open Panowie
i najmłodszy z naszych
Przemysław Górski
13/Open 1/M60 9/Open Panowie
 
#GO4WIN

Przeczytaj także:

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Szukaj nas na

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel