Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Szukaj nas na

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Przeczytaj także:

Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba.

 

Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni Razem” z 2018 roku na dystansie 50m stylem zmiennym. Brzmi poważnie!!! Z nami od 2022 roku. To ważny element naszej drużyny, lekkoatleta z zacięciem sportowym i ogromną pasją. Silny i zdeterminowany na wynik, lubi rywalizację, ale jak mówi „liczy się też zabawa i wspólnie spędzony czas z kolegami”, i jak dopowiadają trenerzy - przede wszystkim z koleżankami 😊 z klubu.

 

 

Obok sportowego życia Jakuba jest to prywatne złożone z pasji do geografii, podróży i zwiedzania. Z każdej wyprawy czy wycieczki przywozi pamiątkową figurkę, pocztówkę, a czasami również przewodnik, ma ich całą stertę. Czas wolny na obozach i zgrupowaniach sportowych poświęca na studiowanie map i odkrywanie historii lokalnych zabytków, słynnych budowli i kościołów. Niejednego potrafi zawstydzić encyklopedyczną wiedzą. Zna wszystkie flagi świata i potrafi do nich przyporządkować stolice.

 

 

Jakub to warszawiak z krwi i kości, kocha Warszawę, zna jej zabytki i wie jakich tragedii doświadczyła stolica w przeszłości, zna patriotyczne i powstańcze pieśni, a ważne dla każdego warszawiaka miejsca mógłby odwiedzać w nieskończoność.

 

Muzycznie zakotwiczony w klasyce bliskiej sercom starszego pokolenia – IRA, ENEJ, LADY PANK – to lubimy!!!

 

Jakuba można porównać do puzzli, jest tym elementem układanki, bez którego klub nie może istnieć. Cieszymy się, że jesteś z nami.  

 

#klubgo4win

 

Jakub Owczarczuk

10 lutego 2023

Napisz do nas

klub@go4win.org

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Zgłoś udział w treningu próbnym