Zgłoś udział w treningu próbnym

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Napisz do nas

klub@go4win.org

02 grudnia 2022

To jest nasz Piotr 

Piotr Ujma

 

Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd pamiętamy pojawia się na zajęciach. Jest dobrą duszą towarzystwa i sportowcem z krwi i kości.

 

Wiele można byłoby o Piotrku napisać, ale są rzeczy, o których wiedzą tylko nieliczni. Piotrek zauważa więcej niż inni, jest obserwatorem z niemalże fotograficzną pamięcią. Na obozach i w trakcie naszych podróży pamięta ilość przystanków i ich nazwy. Nie potrzebuje kontaktów zapisanych w telefonie, bo numery do wszystkich ma w pamięci. Świat poznaje przez zmysł węchu, kocha zapach kawy i wina !!! Rodzice stawiają zakłady, że w przyszłości zostanie mistrzowskiej klasy sommelierem. Ciekawostką przy tym jest to, że nie lubi frytek i pizzy, przepada za carbonarą i gniocci z masłem, a jego ulubionym owocem jest jabłko 😊 To nie wszystko.

 

 

Kocha zwiedzać kościoły i odprawiać msze, zna nieskończenie wiele pieśni kościelnych i kolęd. W trakcie naszych wspólnych wyjazdów na zawody często zaskakuje nas wieczornym muzykowaniem. Lubimy to, bo wiemy, że to dla niego ważne, a przy tym jest mnóstwo śmiechu i wspólnego rozpoznawania piosenek. Współcześni wykonawcy nie są jego ulubionymi, słucha formacji Stare Dobre Małżeństwo.

 

 

Jego idolami są Jan Paweł II i Ojciec Pio, a najcenniejszym prezentem jest dla niego różaniec, ma ich już ponad 35 i pochodzą z różnych zakątków świata. Prawdziwy kolekcjoner.

 

Jesteśmy dumni, że może i chce być częścią drużyny GO4WIN, jest pozytywnym motorem naszego zespołu, zapada w pamięć, jest lubiany i każdy kto go pozna chce przebywać w jego towarzystwie. Specjalizuje się w bieganiu, ale na ostatnich Igrzyskach Bez Barier w Krakowie pokazał, że wioślarstwo to również jego mocna strona.

 

Dziękujemy Piotr, że jesteś z nami

 

#klubgo4win

 

 

 

Przeczytaj także:

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Szukaj nas na

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel