Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Szukaj nas na

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Przeczytaj także:

Piotr Ujma

 

Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd pamiętamy pojawia się na zajęciach. Jest dobrą duszą towarzystwa i sportowcem z krwi i kości.

 

Wiele można byłoby o Piotrku napisać, ale są rzeczy, o których wiedzą tylko nieliczni. Piotrek zauważa więcej niż inni, jest obserwatorem z niemalże fotograficzną pamięcią. Na obozach i w trakcie naszych podróży pamięta ilość przystanków i ich nazwy. Nie potrzebuje kontaktów zapisanych w telefonie, bo numery do wszystkich ma w pamięci. Świat poznaje przez zmysł węchu, kocha zapach kawy i wina !!! Rodzice stawiają zakłady, że w przyszłości zostanie mistrzowskiej klasy sommelierem. Ciekawostką przy tym jest to, że nie lubi frytek i pizzy, przepada za carbonarą i gniocci z masłem, a jego ulubionym owocem jest jabłko 😊 To nie wszystko.

 

 

Kocha zwiedzać kościoły i odprawiać msze, zna nieskończenie wiele pieśni kościelnych i kolęd. W trakcie naszych wspólnych wyjazdów na zawody często zaskakuje nas wieczornym muzykowaniem. Lubimy to, bo wiemy, że to dla niego ważne, a przy tym jest mnóstwo śmiechu i wspólnego rozpoznawania piosenek. Współcześni wykonawcy nie są jego ulubionymi, słucha formacji Stare Dobre Małżeństwo.

 

 

Jego idolami są Jan Paweł II i Ojciec Pio, a najcenniejszym prezentem jest dla niego różaniec, ma ich już ponad 35 i pochodzą z różnych zakątków świata. Prawdziwy kolekcjoner.

 

Jesteśmy dumni, że może i chce być częścią drużyny GO4WIN, jest pozytywnym motorem naszego zespołu, zapada w pamięć, jest lubiany i każdy kto go pozna chce przebywać w jego towarzystwie. Specjalizuje się w bieganiu, ale na ostatnich Igrzyskach Bez Barier w Krakowie pokazał, że wioślarstwo to również jego mocna strona.

 

Dziękujemy Piotr, że jesteś z nami

 

#klubgo4win

 

 

 

To jest nasz Piotr 

02 grudnia 2022

Napisz do nas

klub@go4win.org

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Zgłoś udział w treningu próbnym