Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Szukaj nas na

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Przeczytaj także:

Mama dużej rodziny, doświadczony szef, ekspert komunikacji marketingowej i negocjacji w biznesie, mediator Polskiego Centrum Mediacji. Absolwentka Politechniki Śląskiej z profilu działania i warszawskiego AWF z zamiłowania do człowieka i ruchu. Coach lekkoatletyki i pływania, specjalista korektywy i kompensacji wad postawy.

 

Uwielbia pracować z ludźmi, rozwijać ich możliwości, dodawać energii i wiary w siebie i innych. Od 6 r. życia trenowała wyczynowo gimnastykę sportową. Przez 9 lat sześć dni w tygodniu po 4-5 h była nauczana ciężkiej pracy z własnym ciałem i głową. Po kilku latach została mistrzynią polski w ćwiczeniach na równoważni, nie doznając przy tym nigdy poważnej kontuzji. Potem trenowała lekką atletykę, pływanie i taniec. Jako dojrzała kobieta ćwiczyła przez 11 lat Tai Chi, a na 50tkę planuje wystartować w zawodach triathlonowych. Jest świadoma, jak przemyślana praca z ciałem, relacja ze sobą i innymi wpływa na jakość życia pełnosprawnej i niepełnosprawnej osoby, że zdrowa rywalizacja, wspólne trenowanie i cele potrafią przesuwać granice możliwości ;-)

 

 

 

Beata Dąbrowska - pomysłodawczyni i założycielka klubu

15 grudnia 2021

Napisz do nas

klub@go4win.org

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Zgłoś udział w treningu próbnym