Zgłoś udział w treningu próbnym

Zadzwoń do nas

(+48) 605-423-513

Napisz do nas

klub@go4win.org

15 grudnia 2021

Beata Dąbrowska - pomysłodawczyni i założycielka klubu

Mama dużej rodziny, doświadczony szef, ekspert komunikacji marketingowej i negocjacji w biznesie, mediator Polskiego Centrum Mediacji. Absolwentka Politechniki Śląskiej z profilu działania i warszawskiego AWF z zamiłowania do człowieka i ruchu. Coach lekkoatletyki i pływania, specjalista korektywy i kompensacji wad postawy.

 

Uwielbia pracować z ludźmi, rozwijać ich możliwości, dodawać energii i wiary w siebie i innych. Od 6 r. życia trenowała wyczynowo gimnastykę sportową. Przez 9 lat sześć dni w tygodniu po 4-5 h była nauczana ciężkiej pracy z własnym ciałem i głową. Po kilku latach została mistrzynią polski w ćwiczeniach na równoważni, nie doznając przy tym nigdy poważnej kontuzji. Potem trenowała lekką atletykę, pływanie i taniec. Jako dojrzała kobieta ćwiczyła przez 11 lat Tai Chi, a na 50tkę planuje wystartować w zawodach triathlonowych. Jest świadoma, jak przemyślana praca z ciałem, relacja ze sobą i innymi wpływa na jakość życia pełnosprawnej i niepełnosprawnej osoby, że zdrowa rywalizacja, wspólne trenowanie i cele potrafią przesuwać granice możliwości ;-)

 

 

 

Przeczytaj także:

10 lutego 2023
Prezentacji ciąg dalszy. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Jakuba. Srebrny medalista pływackich Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni
02 grudnia 2022
Piotr Ujma Zaczynamy prezentacje naszych zawodników. Dzisiaj przedstawiamy Piotra, jest z nami od zawsze, odkąd
29 listopada 2022
Przygotowania do nowego sezonu startowego w toku. Przed nami bogaty w zawody kalendarz startowy, który
01 marca 2022
Mistrzyni Świata i Europy na dystansie 400m, sprinterka, trójboistka. Jej koronny dystans to 400m. Walczy

Szukaj nas na

Wysoka klasa naszych sportowców świadczy o jakości naszej kadry trenerskiej i zarządzającej. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego sportowca. Szczycimy się tym, jak wielu zawodników chce z nami trenować i realizować swoje pasje. Wygrywać i pokonywać własne bariery. Jesteśmy skuteczni.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel